ÖN ITT VAN:
Pizza és dinnyeparty az óvodában! Egyéb 

Pizza és dinnyeparty az óvodában!

Július 25-én délelőtt az óvodás gyerekek és szüleik egy fergeteges pizza és dinnyepartyn vehettek rész az óvodai dolgozók szervezésében. Kora reggel befűtésre került az óvoda udvarán álló kemence, amelyben nagyon finom pizza sült. Volt sorverseny, rajzverseny, dinnyeevő verseny és elfogyasztásra került a pizza is. Nagyon vidám hangulatú délelőttöt töltöttünk el együtt.

Az óvodai nyári programok tovább zajlanak! Augusztus 2-án medencés party és lángos várja az óvodás gyermekeket és szüleiket!

Szeretettel várjuk Őket!

Related posts